W 1995 roku firma Agropian zaczęła się specjalizować w przetwarzaniu tworzywa o nazwie poliuretan (PU). Posiadając doświadczenie i zaplecze mechaniczne zbudowano urządzenia do przetwarzania poliuretanu w materiał izolacyjny oraz urządzenia do formowania wyrobów ze sztywnej pianki poliuretanowej.

Podstawową produkcją Agropianu jest wykonywanie wlotów powietrza i żaluzji z poliuretanu oraz kominów stanowiących elementy systemów wentylacyjnych w obiektach inwentarskich oraz gospodarczych dla utrzymania odpowiedniego mikroklimatu.

W wyniku wieloletniego doświadczenia, badań oraz współpracy z hodowcami, firma wypracowała autorski model wlotów powietrza z przedłużonym skrzydełkiem, które są dostępne w sprzedaży od kwietnia 2002 r. Z przyjemnością informujemy, ze nasi partnerzy nadali roboczą nazwę tym wyrobom „polski model”.

Uzupełnieniem tej oferty jest wykonywanie izolacji termicznych z poliuretanu metodą natrysku. Zapraszamy do śledzenia naszych stron gdyż będziemy informować na bieżąco o nowościach.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTerex
Następny artykułF.U.H PAROL