Atlas Copco 7?22 m?/min, 7?14 bar (275?784 cfm)

Zaprojektowane do piaskowania, wykonywania niewielkich wierceń i ogólnych zastosowań budowlanych. Te wszechstronne sprężarki oferują użytkownikom najlepsze połączenie niewielkich wymiarów z dużą wydajnością. Zostały zaprojektowane tak, aby zużywać mniej paliwa i pracować wydajnie oraz wszechstronnie ? co przekłada się na większą produktywność.


Korzyści dla klienta

  • Łatwe manewrowanie i transport ? sprężarki z tego zakresu, dzięki stosunkowo małym gabarytom, mogą być holowane za samochodem osobowym oraz są łatwe do przemieszczania i transportowania, zarówno na miejscu pracy, jak i poza nim.
  • Praca przez całą zmianę bez tankowania ? sprężarki z tego zakresu zostały zaprojektowane specjalnie, aby zapewnić pracę przez całą zmianę bez konieczności tankowania.
  • Łatwa obsługa ? sterownik sprężarek został zaprojektowany, aby ułatwić obsługę urządzeń, usuwając wszystkie bariery związane z użytkowaniem.
  • Dostosowane do potrzeb ? skonstruowane specjalnie, aby zapewnić optymalne działanie w zastosowaniach, do których są przeznaczone.