Atlas Copco ?Ready to Go?: 1,90?5,30 m?/min, 7?12 bar

Sprężarki tej serii nazywamy potocznie ?ready to go?, czyli “gotowe do pracy”. To maszyny opracowane przy współpracy z naszymi kluczowymi klientami, dzięki temu są gotowe do działania – zawsze i wszędzie! To idealne uzupełnienie dla narzędzi pneumatycznych i innych zastosowań, które wymagają zwiększonego wydatku powietrza (np. podczas piaskowania). Wszystkie sprężarki z tego zakresu zostały wyposażone w bardzo twardą obudowę HardHat?, która chroni przed wgnieceniami, zadrapaniami i korozją (dostępne są również obudowy metalowe).

W celu dokładnego obejrzenia produktu kliknij tutaj


Korzyści dla klienta

  • Wygodna obsługa ? Wszystkie elementy sterujące znajdują się na jednym panelu zapewniającym szybki dostęp i łatwą obsługę.
  • Trwałe komponenty Elementy obudowy są wykonane ze stali ocynkowanej malowanej proszkowo dla lepszego zabezpieczenia antykorozyjnego. Dodatkowo pokrywa obudowy może zostać wykonana z tworzywa polietylenowego odpornego na uderzenia HardHat?.
  • Wysoka wydajność ? Połączenie wydajnego silnika marki Honda, Kubota lub Deutz i sprężarki Atlas Copco o wysokich parametrach gwarantuje ponadprzeciętną wydajność i wysoką żywotność.
  • Niskie koszty użytkowania, duży zapas paliwa ? Wszystkie modele są wyposażone w bezstopniowy, całkowicie automatyczny regulator, który nieustannie zmienia prędkość obrotową silnika w zależności od zapotrzebowania na powietrze, co ogranicza zużycie paliwa. Zbiornik paliwa o dużej pojemności pozwala urządzeniu serii 7 pracować przez całą zmianę bez konieczności uzupełniania paliwa.
  • Łatwe serwisowanie ? Panele boczne, przednią i tylną przegrodę można zdjąć w kilka sekund. Siłowniki będą utrzymywały pokrywę w położeniu otwartym. W rezultacie można szybko przeprowadzić czynności serwisowe, co przyspiesza konserwację i ogranicza czas przestoju.
  • Niskie koszty utrzymania ? Solidna, odporna na uderzenia osłona obudowy HardHat? nie ulega uszkodzeniom i korozji, co eliminuje konieczność czasochłonnych napraw i lakierowania.