kompresor spalinowy pb81

Atmos PB 80

Jeśli sięgasz po pneumatyczne rektory Graco takie jak A25 musisz zastanowić się nad rozwiązaniem zestawu opartym na kompresorze spalinowym PB80 firmy ATMOS. To rozwiązanie dzięki, któremu można uniezależnić się od dużego zapotrzebowanie prądowego zestawu w pełni elektrycznego. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie tylko nie musimy kupować agregatu prądotwórczego, gdyż zasilanie samego reaktora A25 znajdziemy prawie na każdej budowie, ale również odciążymy busa zwiększając jego przestrzeń ładunkową.

Oferowany kompresor śrubowy produkowany jest w Europie przez czeską fabrykę kompresorów ATMOS.

Model PB80 charakteryzujący się kompaktową konstrukcją i łatwością eksploatacji – znajdzie zastosowanie wszędzie tam gdzie wymagana jest mobilność, oszczędność miejsca oraz korzystny stosunek wydajności do zużycia paliwa. Przekazanie napędu odbywa się poprzez przekładnie pasową z wysokiej jakości pasami napędowymi uzyskując maksymalną sprawność oraz żywotność zespołu silnik – stopień śrubowy.

Połączenia olejowe wykonane są z przewodów gumowych wzmacnianych metalowymi oplotami celem zagwarantowania maksymalnej wytrzymałości mechanicznej i olejowej w wysokich temperaturach. Filtr i separator oleju umieszczone są w sposób zapewniający do nich łatwy dostęp, tak jak wszystkie inne elementy wymagające regularnej obsługi. Zasysane powietrze jest wstępnie filtrowane w panelu prefiltracyjnym umieszczonym na bocznej ścianie sprężarki w celu zapewnienia wysokiej czystości zasysanego powietrza.

Stopień śrubowy napędzany jest najwyższej jakości amerykańskim benzynowym silnikiem spalinowy B&S o mocy 17 KM i poziomie hałasu 104 dB(A) z funkcją łatwego startu. Silnik współpracujący wraz z wysokiej jakości niskoobrotowym modułem śrubowym. Wytwarza nadciśnienie do poziomu 14 bar i wydajność do 1 300 l/min przeznaczony jest do wymagających zastosowań.

Oferowane urządzenie może być stosowane do dostarczania powietrza dla maszyn przemysłowych i budowlanych, piaskowania, oczyszczania i przedmuchiwania.Popularnym wyokrzystaniem jest również zastosowanie kompresora do natrysku pianki poliuretanowej, obsługi wdmuchiwarek światłowodów i mikrokabli, maszyn do czyszczenia suchym lodem itp.

PROMOCJA na rozpoczęcie sezonu Atmos PB80

24999PLN brutto