cels izolacje

CELS IZOLACJE

CELS jest wiodącą firmą zajmującą się ocieplaniem domów pianką poliuretanową. Specjalizuje się w wykonywaniu ociepleń poddaszy, dachów, elewacji, fundamentów oraz nietypowych konstrukcji przy użyciu pianki otwarto i zamknięto-komórkowej. Od ponad 7 lat tworzymy grupę CELS, która łączy doświadczonych wykonawców ocieplających metodą natryskową z wykorzystaniem najlepszych materiałów.

Działamy na terenie 7 województw: podlaskim, warmińsko-mazurskim, wielkopolskim, pomorskim, zachodnio-pomorskim, mazowieckim i lubelskim.

Posiadamy 6 oddziałów działających na sprawdzonym i nowoczesnym sprzęcie. Dzięki już zdobytemu doświadczeniu nasza firma jest autoryzowanym wykonawcą izolacji pianką Icynene. Wybierając naszą firmę masz gwarancję tego, że twój dom zyska trwałą, jednorodną i pozbawioną mostków termicznych izolację z pianki poliuretanowej.

OPIS USŁUG

Izolacja z pianki poliuretanowej to bardzo popularny sposób ocieplania budynków. Doskonale izoluje termicznie, oddycha, pochłania dźwięki oraz skutecznie wypełnia nawet najbardziej niedostępne miejsca. Dodatkowo jest to metoda szybka w aplikacji. W ciągu 3-5 sekund pianka zwiększa swoją objętość ok. 120 razy.

Izolacja może być nakłada bezpośrednio na:

– membrany,
– drewno,
– blachy,
– płyty,
– beton itp.

Pianka w miejscu instalacji nie zmienia swoich właściwości oraz usztywnia konstrukcję, co stanowi trwałą izolację na lata. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, który bardzo chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.Konsultacje, pomiar i wycena – gratis.

CELS wybierz lidera!

Nazwa Firmy CELS Mariusz Butkiewicz
Adres ul. Bakałarzewska 21, 16-400 Suwałki
Email: biuro@cels.pl
Telefon +48 87 565 34 83 / +48 664 700 150
Strona www: www.cels.pl

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTermo
Następny artykułSilikonowa powłoka hydro izolacyjna