Crossin

Crossin Insulation, to innowacyjna linia izolacji poliuretanowych stosowanych do kompleksowego ocieplania budynków. Nowoczesną gamę produktów Crossin Insulations,  budujemy w oparciu o  najwyższą jakość,  utrwalamy rzetelnością i ocieplamy dobrymi relacjami. Doskonały efekt jaki dają produkty Crossin,  wznosimy na solidnych  fundamentach rzetelności, służąc naszym klientom najlepszą wiedzą i doświadczeniem. Produkty  marki Crossin Insulations, to dwa rodzaje zaawansowanych technicznie rodzajów izolacji, występujących w  postaci poliuretanowych pian natryskowych oraz płyt izolacyjnych. Innowacyjność linii Crossin jest fundamentem na którym budujemy Twój komfort i satysfakcję. Mamy ambicję malować przyszłość w jasnych barwach, chroniąc ciepło i dobrą energię, warstwą bezpieczeństwa i równowagi. Twoje potrzeby są dla nas inspiracją w  tworzeniu nowych rozwiązań systemowych, zrównoważonych technologii i ciągłego doskonalenia. Dzięki temu budujemy silną markę opartą na świadomych wyborach dokonywanych nie tylko przez naszych partnerów biznesowych, ale przede wszystkim  przez nowoczesne, świadome rodziny.

Grupa PCC to międzynarodowa struktura kapitałowa, w której skład wchodzi kilkadziesiąt spółek operujących w trzech ważnych gałęziach gospodarki. Należą do nich: chemia, energia i logistyka. Organizacje w obrębie Grupy PCC to zarówno jednostki biznesowe prowadzące działalność produkcyjną, jak i firmy usługowe, działające równocześnie na potrzeby rynku zewnętrznego.

PCC Prodex Sp. z o.o.

PCC Prodex Sp. z o.o. należy do czołowych producentów poliuretanów w Polsce. Przedmiotem działalności Spółki jest produkcja jednokomponentowych i dwukomponentowych systemów poliuretanowych, przeznaczonych do otrzymywania sztywnych, półsztywnych, elastycznych oraz  integralnych pianek poliuretanowych oraz klejów i spoiw. Poprzez nowoczesne zaplecze badawcze, wiedzę i wieloletnie doświadczenie, zespół PCC Prodex szybko i  w sposób elastyczny dopasowuje ofertę produktową do zmieniających się wymagań rynku poliuretanów i trendów w  przemyśle budowlanym. Spółka projektuje i wdraża do produkcji nowoczesne systemy o specjalnych wymaganiach i  przeznaczeniu, dobrane do konkretnej technologii w  ścisłej współpracy z  Klientem. Przykładem takich rozwiązań jest linia nowoczesnych, izolacyjnych pian natryskowych Crossin Spray Insulation.

PCC Prodex Sp. z o.o
ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny

T +48 22 638 09 24
F +48 22 638 00 11
e-mail: crossin.spray@pcc.eu

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPurios – Nowy wymiar izolacji
Następny artykułCrossin Roof