Specyfikacja Techniczna ? Recyrkulacja
Maksymalna wydajność: 4 Kg/min
Max. ciśnienie znamionowe: 100 kgf/cm2 (9.8 MPa)
Moc grzewcza: 3,6 Kw
Zasilanie: 16 amps x 1 phase
Standardowa długość węża: 10,5 m
Waga: 80 Kg
Wymiary: 1000 mm x 610 mm x 700 mm
Specyfikacja Techniczna ? Wąż podgrzewany (opcjonalnie)
Moc grzewcza węża: 2 Kw
Moc całkowita: 5,6 Kw
Zasilanie: 25 amps x 1 phase

Charakterystyka i funkcje
Easy Spray to zaawansowana, spójnie zaprojektowana, prosta w użyciu przenośna jednostka napędzana powietrzem. Umieszczenie zbiorników surowca na ramie z kołami zapewnia prosty dostęp do każdego miejsca pracy i wyjątkową mobilność. Konsola elektryczna posiada tylko jeden przełącznik. Pozwala to na łatwą obsługę bez specjalnych kwalifikacji i zaoszczędzenie czasu podczas ustawiania i stosowania systemu.

Główny system grzewczy
Główny system grzewczy składa się z dwóch niezależnych bloków grzewczych bez uszczelek. Każdy blok zawiera dwa 900W elementy grzewcze dostarczające łączną moc 1800W, oraz układ kontroli      i bezpieczeństwa wymagany do dokładnej i niezawodnej pracy systemu. Dzięki specjalnemu projektowy układu grzewczego możliwe jest uzyskanie temperatury  wyższej o 30?C. Pozwala to na uzyskanie temperatury pracy na poziomie 70?C w warunkach normalnych.

Pompy dozujące
System zawiera 2 pneumatyczne wyporowe pompy tłokowe. Pompy dozujące są wyprodukowane   z hartowanego aluminium o wysokiej twardości. Specjalna obróbka zmniejsza współczynnik tarcia, zapewnia wysoki stopień nasmarowania i zwiększa odporność na zużycie. System wspólnego prowadzenia zapewnia stabilność pracy gwarantującą właściwe ułożenie grupy pomp i wydłużającą żywotność uszczelek.

Układ recyrkulacji
Układ recyrkulacji dwóch sadników pozwala na szybsze osiągnięcie ustawionej temperatury przed rozpoczęciem natryskiwania oraz podczas tymczasowego wyłączenia.

System grzewczy węża (OPCJONALNY)
W systemie grzewczym węża został użyty transformator o mocy 2000W pozwalający na ogrzanie do 43m węża. System grzewczy węża zawiera innowacyjny system podgrzewania w którym miedziany element rezystancyjny jest jednorodnie rozłożony dookoła węża. Pozwala to dokładne i równomierne kontrolowanie temperatury materiału oraz uniknięcie powstawania skupisk ciepła.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPUR Izolacje
Następny artykułEvolution G-200A GAMA