Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ,,EwaPUR” powstało jako kontynuacja doświadczenia w przetwórstwie elastomerów,,Savepol Poliuretany sp. z o.o.”. ,,EwaPUR” to firma innowacyjna ukierunkowana na rozwiązania mające na celu wydłużenie efektywnego czasu pracy urządzenia i minimalizację strat podczas okresu nieprodukcyjnego.Celem firmy jest rozwój polskiej technologii w zakresie dostarczania produktów o najwyższej jakości oraz aplikacji powłok zabezpieczających różnego rodzaju powierzchnii przemysłowych . Stosowane materiały stanowią doskonałą alternatywę względem starszych technologii.

Podstawą sukcesu naszej firmy są pracownicy – posiadamy doświadczoną kadrę specjalistów i ekspertów, których działania w połączeniu ze stosowanymi przez firmę technologiami przyczyniają się do stałego wzrostu satysfakcji Klientów ze świadczonych przez nas usług.Wykorzystując najnowsze technologie oraz wieloletnie doświadczenie wyspecjalizowaliśmy się w produkcji części do maszyn i urządzeń oraz aplikacji powłok antykorozyjnych, hydroizolacyjnych, trudnościeralnych, chemoodpornych.

Nasze produkty znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagane są wysokie parametry jakościowe i eksploatacyjne. Troszczymy się o środowisko naturalne – mając siedzibę na terenie Górnego Śląska, zdajemy sobie doskonale sprawę, jak istotne dla człowieka jest jego środowisko naturalne. Stosowane przez nas materiały, jak i proces ich aplikacji, są znacznie bezpieczniejsze dla środowiska, jeśli porównamy je z konkurencyjnymi technologiami opartymi na gumie, czy epoksydach.

Wykonywane przez firmę EwaPUR powłoki hydroizolacyjne stanowią bardzo dobre zabezpieczenie powierzchni przed niszczącym działaniem wody, wilgoci, pary wodnej oraz innych czynników chemicznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ