Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ,,EwaPUR” powstało jako kontynuacja doświadczenia w przetwórstwie elastomerów,,Savepol Poliuretany sp. z o.o.”. ,,EwaPUR” to firma innowacyjna ukierunkowana na rozwiązania mające na celu wydłużenie efektywnego czasu pracy urządzenia i minimalizację strat podczas okresu nieprodukcyjnego.Celem firmy jest rozwój polskiej technologii w zakresie dostarczania produktów o najwyższej jakości oraz aplikacji powłok zabezpieczających różnego rodzaju powierzchnii przemysłowych . Stosowane materiały stanowią doskonałą alternatywę względem starszych technologii.

Podstawą sukcesu naszej firmy są pracownicy – posiadamy doświadczoną kadrę specjalistów i ekspertów, których działania w połączeniu ze stosowanymi przez firmę technologiami przyczyniają się do stałego wzrostu satysfakcji Klientów ze świadczonych przez nas usług.Wykorzystując najnowsze technologie oraz wieloletnie doświadczenie wyspecjalizowaliśmy się w produkcji części do maszyn i urządzeń oraz aplikacji powłok antykorozyjnych, hydroizolacyjnych, trudnościeralnych, chemoodpornych.

Nasze produkty znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagane są wysokie parametry jakościowe i eksploatacyjne. Troszczymy się o środowisko naturalne – mając siedzibę na terenie Górnego Śląska, zdajemy sobie doskonale sprawę, jak istotne dla człowieka jest jego środowisko naturalne. Stosowane przez nas materiały, jak i proces ich aplikacji, są znacznie bezpieczniejsze dla środowiska, jeśli porównamy je z konkurencyjnymi technologiami opartymi na gumie, czy epoksydach.

Wykonywane przez firmę EwaPUR powłoki hydroizolacyjne stanowią bardzo dobre zabezpieczenie powierzchni przed niszczącym działaniem wody, wilgoci, pary wodnej oraz innych czynników chemicznych.