Nasza firma rozpoczęła działalność w roku 2006 i od początku poświęciliśmy się zagadnieniom skutecznej izolacji budynków . Śledziliśmy gwałtownie rosnące koszty ogrzewania budynków w latach 2006-2008 i zadawaliśmy sobie pytanie, czy istniej lepszy sposób izolacji niż wełna i styropian ? Cztery lata temu natrafiliśmy na izolacje pianą poliuretanową jako alternatywę dla istniejących rozwiązań .

Z początku sami z niedowierzaniem podchodziliśmy do tego zagadnienia czy przyjmie się ten sposób izolacji skoro jest około 20% droższy ?. Jednak przekonały nas badania kamerami termowizyjnymi, a w późniejszym okresie opinie naszych klientów, którzy nam zaufali. Koszt ogrzewania budynków użytkowanych przez nich spadły o około 30-40 %.
Dzisiaj nasza firma może się poszczycić doświadczeniem w tego rodzaju izolacjach.

Zdobyta przez nas praktyka wyróżnia nas na rynku innych wykonawców, a prowadzone pomiary termowizyjne w dalszym ciągu potwierdzają skuteczność używanych materiałów oraz solidność wykonania.Zapraszamy do obejrzenia natrysku piany w trakcie realizowanych inwestycji po wcześniejszym kontakcie tel. 501 654 278.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMagda
Następny artykułEco Spray-Therm