Honter

Piana izolacyjna FOAM-LOK 500 Retrofit przeznaczona jest do wtryskiwania i wlewania do istniejących szczelin i konstrukcji budowlanych. Jej właściwości fizyczne są takie same, jak w przypadku natryskowej piany izolacyjnej. Otwarto-komórkowa piana w przypadku montowanych konstrukcji ściennych FOAM-LOK 500 Retrofit może być stosowana do stopniowego wypełniania szczelin wewnątrz pomieszczenia, co gwarantuje doskonałą termoizolację umożliwia użytkownikowi zaizolować i uszczelnić od przenikania powietrza gotowe już ściany, bez konieczności usuwania i burzenia wewnętrznej konstrukcji domu.

Termoizolacyjna piana FOAM-LOK 500 Retrofit pozwala tworzyć bariery zapobiegające przenikaniu powietrza w szparach w ścianie, można ją również stosować do stopniowego wypełniania gotowej ściany z pustą przestrzenią. Taka metoda izolacji pozwala izolować gotowe ściany ze szczelinami, bez konieczności demontażu konstrukcji budowlanej i stropu.

Nakładana w ten sposób wtryskiwana piana tworzy barierę zabezpieczającą przed przenikaniem powietrza oraz zapewnia termoizolację, pozwala zaoszczędzić czas, pracę i koszty demontażu elementów budowlanych. Wprzypadku montowanych konstrukcji ściennych wtryskiwana piana FOAM-LOK 500 Retrofit może być stosowana do stopniowego wypełniania szczelin wewnątrz pomieszczenia, co gwarantuje doskonałą termoizolację.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułGraco XM 70
Następny artykułIzopianol 05/55 N