Graveco GD-40 jest niskobudżetowym systemem do natrysku poliuretanu i powłok dwukomponentowych. Mała, niedroga i łatwa w obsłudze maszyna stanowi skuteczne narzędzie przy natrysku powłok otwarto i zamknięto komórkowych. Graveco GD-40 zostało zaprojektowane, aby sprostać wymaganiom klientów w zakresie realizacji małych i średnich obiektów. Moc maszyny pozwala na pracę przy zabezpieczeniu prądowym 16A-25A i czyni ją skutecznym narzędziem wszędzie dokąd doprowadzono prąd.

Maszyna nie wymaga agregatów prądotwórczych, posiada długie węże grzewcze. Działa niezawodnie i precyzyjnie. W zestawie znajduje się Graveco GP Gun (taki sam jak w modelach GD-100 i GD-80) zapewniając odpowiedni, pozbawiony nadmiernej mgły strumień. System jest napędzany powietrzem, jest samoczyszczący (air clearing gun). Ocieplanie i izolacje tą metodą są znacznie bardziej doskonałe niż wykonywane metodą klasyczną (wełna, styropian, materiały izolujące wodę itp.)

Na życzenie montujemy specjalny system rozłączny na przewodach hydrauliki siłowej, który pozwala Państwu rozebrać maszynę na części podstawowe (węże, główną jednostkę, pompy), przewieźć i wygodnie i szybko zmontować u klienta.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAparat IZOLER II SP Izoler
Następny artykułGraveco GD-100