Firma Hitpur rozpoczęła działalność w 2000 roku. Od początku swojego istnienia wykonywała szereg prac zarówno w budownictwie przemysłowym jak i ogólnym. Od roku 2002 szczególny nacisk kładziemy na wykonawstwo prac specjalistycznych i nietypowych.

Wykonywaliśmy prace antykorozyjne i remontowe zarówno konstrukcji betonowych jak i stalowych. W zakres tych prac wchodziły specjalistyczne prace antykorozyjne jak zabezpieczenia mostów, budowli hydrotechnicznych i inżynieryjnych, często w połączeniu z pracami wykończeniowymi i estetyzacją obiektów.

W swojej historii oczyściliśmy strumieniowo ściernie i zabezpieczyliśmy nowoczesnymi zestawami malarskimi ponad 200 tyś m2 powierzchni stalowych.

Metodą iniekcji ciśnieniowych oraz poprzez nakładanie betonu natryskowego (torkretowanie) zarówno w technologii suchej jak i mokrej zrekonstruowaliśmy kilkadziesiąt żelbetowych obiektów mostowych i przemysłowych,. Wykonaliśmy blisko piętnaście tysięcy m2 nawierzchni z żywic epoksydowych oraz wiele bardzo nietypowych, wykraczających poza typowe roboty budowlane, robót specjalistycznych.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułEko Komfort System
Następny artykułMicronet