Firma F.H.U. Izosolux zajmuje się natryskiem polimocznikowych powłok ochronnych oraz natryskiem izolacji pianą poliuretanową (PUR). Firma posiada 10 letnie doświadczenie w branży budowlanej a od roku 2010 w związku z bardzo dynamicznym rozwojem rynku poliuretanów w Polsce firma specjalizuje się wyłącznie w natrysku poliuretanowych powłok ochronnych. Wyspecjalizowanie firmy w jednej dziedzinie zaowocowało zdobyciem bogatego doświadczenia i możliwością oferowania klientom usług na najwyższym poziomie. O izolacjach natryskowych wiemy wszystko. Ponadto pracujemy na najwyższej jakości, certyfikowanym sprzęcie przy zastosowaniu najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu możemy dać Państwu GWARANCJĘ, że zamówiona przez Was usługa jest najlepszym wyborem na rynku.

W każdym miesiącu wykonujemy ok. 1000 metrów termoizolacji poddaszy natryskując w domach naszych klientów piankę PUR, która pozwala na znaczne zmniejszenie rachunków za ogrzewanie oraz komfort mieszkania w cichym, ekologicznym i dobrze zaizolowanym wnętrzu. Ponadto wykonujemy izolację wielkogabarytowych dachów płaskich, tylko w roku 2015 natrysnęliśmy 15000 metrów takiej izolacji składającej się z dwóch etapów natrysku pianki PUR a następnie warstwy polimocznika. Wybierając naszą firmę mają Państwo pewność, że zaufali Państwo ekspertom. Na potwierdzenie jakości wykonywanych przez nas usług po każdej aplikacji piany PUR wykonujemy dla Państwa badanie kamerą termowizyjną. Jesteśmy firmą, która stale dba o jakość oferowanych usług i zadowolenie klienta. Wiemy, że izolacje wykonuje się raz i ma ona służyć Państwu przez lata dlatego dokładamy wszelkich starań żeby mieli Państwo pewność, że wybrali Państwo najlepiej.

Stosowane przez nas pianki

Stosujemy tylko najlepszej jakości piany poliuretanowe renomowanych producentów. Każdy z producentów ma co najmniej 20 letnie doświadczenie w produkcji produktów poliuretanowych. Pracujemy tylko na pianach posiadających badania i atesty, które potwierdzają bezpieczeństwo i jakoś produktu. Ponadto używamy tylko pian, których gwarancja producenta wynosi 25 lat. Wszystkie piany, których używamy nie zawierają formaldehydów ! Wszystkie piany zostały przez nas przetestowane i gwarantujemy ich jakość i bezpieczeństwo!

Wszystkie piany, których używamy są samogasnące!

Pracujemy na pianach:

  • Quad Foam 500
  • Polychem Systems
  • TECNOFOAM G-2008
  • Covestro (dawniej Bayer)

Maszyny na jakich pracujemy:

Pracujemy na najwyższej klasy sprzęcie Graco EXP-2 – 78 m węży, WiWA PU 460- 63 m węży, Graco Reactor 2 H-50 ? nowy nabytek, własny agregat prądotwórczy

Posiadamy również wysokiej klasy kamerę termowizyjną a badanie po natrysku jest w standardzie naszych usług i oferowane jest dla klienta w pakiecie (całkowicie za darmo). Posiadamy w pełni mobilną jednostkę natryskową, od klienta nie potrzebujemy żadnego sprzętu na miejscu wykonywania natrysku. Przy użyciu posiadanego przez nas sprzętu jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie.

Adres: Al. Pokoju 81 (Dawny Polmozbyt) 31-564 Kraków
Telefon: +48 606 108 176
Email: biuro@izosolux.pl
Strona www: www.izosolux.pl