Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy CORWETTA, działającej z powodzeniem na polskim rynku od 1990 roku. Od tego czasu nieustannie wychodzimy naprzeciw zmieniającym się oczekiwaniom i potrzebom Klientów, odpowiednio dostosowując do nich swoją ofertę.

Wizerunek firmy CORWETTA budujemy na solidnej podstawie, jaką stanowią nasze dotychczasowe doświadczenia i osiągnięcia, a także wartości, którymi kierujemy się we współpracy z naszymi Klientami. Należą do nich: kompetencja, elastyczność i zaufanie. Aby dać Klientom większe możliwości i zapewnić satysfakcję z naszych usług, stosujemy nowoczesne rozwiązania, wykorzystując naszą wiedzę i kontynuując najlepsze wzorce.

W naszych instalacjach stosujemy najnowocześniejsze technologie korzystając przy tym z zespołu doświadczonych fachowców pracujących od lat przy natryskach poliuretanowych. Naszą domeną jest profesjonalne działanie od momentu złożenia oferty do chwili odebrania obiektu. Przed przystąpieniem do prac klient otrzymuje sporządzoną ofertę obejmującą koszty wykonania instalacji.

Pracujemy tylko na materiałach najwyższej jakości znanych i renomowanych firm. Siedziba firmy znajduje się w Łodzi. Działamy na terenie całej Polski oraz rozszerzyliśmy działalność na rynek międzynarodowy. Posiadamy najnowszej generacji sprzęt do natrysku pianki oraz agregat prądotwórczy, który pozwala nam wykonać każdy rodzaj zlecenia.

Nasza oferta obejmuje:

– izolacje poddaszy
– ocieplanie przechowalni warzyw i owoców
– ocieplanie komór chłodniczych
– ocieplanie magazynów
– termoizolacje i hydroizolacje fundamentów
– ocieplanie konstrukcji szkieletowych
– docieplanie domków letniskowych
– izolacje budynków inwentarskich
– natrysk posadzek domów mieszkalnych
– izolacje dachów płaskich
– pokrycia dachowe na eternit
– izolacja zbiorników wodnych
– pomieszczenia dzwiękoszczelne
– izolacje przeciwskropleniowe