Mamy przyjemność przedstawić najnowszy mobilny dozownik wysokociśnieniowy Reactor E-10hp, który jest już dostępny w bieżącej sprzedaży.

Dozownik Reactor E-10hp został zaprojektowany z myślą o powłokach polimocznikowych i doskonale nadaje się do małych i średnich zadań, takich jak tarasy, baseny, powłoki skrzynie ładunkowe, izolacje wtórne i warstwy wodoszczelne.

Klientom spodoba się szybkość, z jaką maszyna podgrzewa materiał, zwiększając wydajność pracy. Dzięki hybrydowej konstrukcji podgrzewacza i termoizolowanym zbiornikom z podwójnymi ściankami temperatura natrysku może wynosić nawet 76°C. Nasz zgłoszony do opatentowania system ?turbopodgrzewania? umożliwia szybkie rozpoczęcie pracy, już po 20 minutach w przypadku modelu 230 V. Nowe elementy sterujące i konstrukcja silnika zapewniają aplikację przy maksymalnym ciśnieniu do 3,8 litra na minutę.

Dozownik Reactor E-10hp jest opłacalnym rozwiązaniem zarówno dla tych klientów, którzy chcą powiększyć swoje zaplecze sprzętowe o nowe urządzenie do natryskiwania polimocznika, jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają działalność w branży. Maszyna działa na standardowym zasilaniu sieciowym, więc nie ma potrzeby dokupowania agregatu.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułGraco E10 HP
Następny artykułUnia wspiera termomodernizacje