Szanowni Państwo,

W dniach 23 – 24 listopada 2017 roku odbędą się “WARSZTATY NATRYSKOWE” organizowane przez producenta systemów poliuretanowych PCC PRODEX.
Szkolenie połączone jest z organizowaną przez PCC PRODEX promocją na zakup systemów natryskowych marki EKOPRODUR i CROSSIN INSULATION.

Promocja obowiązuje w dniach od 01.09.2017 do 31.10.2017 roku. Za każde zakupione 10 zestawów EKOPRODUR lub CROSSIN INSULATION otrzymają Państwo Voucher na szkolenie systemów natryskowych. Natomiast przy zakupie min. 30 zestawów EKOPRODUR lub CROSSIN INSULATION dodawany jest w gratisie profesjonalny wilgotnościomierz.

Na szkoleniu szczegółowo zostaną przedstawione zagadnienia teoretyczne dzień pierwszy, oraz praktyczne dzień drugi, podczas których będzie można wypróbować nowe systemy natryskowe: piana otwarto komórkowa zimowa oraz piany zamknięto komórkowe na nowych czynnikach spieniających.

W drugim dniu odbędzie się również prezentacja nowego laboratorium badawczego oraz dwóch nowo otwartych zakładów produkcyjnych: pierwszy do produkcji prepolimerów oraz drugi – wielkotonażowy do produkcji systemów poliuretanowych w tym systemów natryskowych.

“WARSZTATY NATRYSKOWE” organizowane będę w Brzegu Dolnym na terenie zakładów PCC ROKITA i prowadzone będą przez doświadczonych technologów i doradców technicznych.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Państwa doradcami technicznymi oraz pod numerem telefonu: 71/ 794-34-13 lub e-mail: prodex-bok@pcc.eu

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułIzolacje Piankowe
Następny artykułGraco A25 błąd E01