Alma-Color Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku od 1992 roku. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Gniewie, w  województwie pomorskim, tuż przy drodze krajowej nr 1, około 60km na południe od Gdańska.

Przez ponad 20 lat działalności produkcyjnej, dzięki współpracy specjalistów europejskich firm branży chemicznej, a także na podstawie własnych badań laboratoryjnych, zdobywamy doświadczenie w branży obejmującej farby i lakiery przeznaczone dla sektora motoryzacyjnego, przemysłu meblowego, obuwniczego oraz do zastosowań specjalistycznych.

Podkłady i lakiery dla lakiernictwa samochodowego: podkłady wypełniające w tym specjalistyczny podkład reaktywny, lakiery bezbarwne oraz system mieszania kolorów RAL MIX. Kompletny system lakierowania mebli łazienkowych: izolanty, podkłady akrylowe, lakiery akrylowe kolorowe i bezbarwne. Kompletny system powłok ochronnych  do zabezpieczeń antykorozyjnych – powierzchni stalowych, betonowych, aluminiowych i ocynkowanych: wyroby alkidowe, akrylowe, poliuretanowe,winylowe oraz epoksydowe. Farby i lakiery specjalistyczne na tworzywa sztuczne typu: ABS, PS, PCV, PU i TR w pełnej palecie kolorów, podkłady korekcyjne tuszujące drobne wady tworzywa powstające w procesie jego produkcji. Farby przewodzące prąd niskonapięciowy.

Produkcja naszych wyrobów opiera się na wysokiej klasy komponentach dostarczanych przez uznane koncerny chemiczne. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii oraz szczegółowej kontroli procesu produkcyjnego oferujemy Państwu produkty spełniające najbardziej obostrzone normy jakościowe. Pracujemy w systemie jakości ISO 9001:2008.

Zapewniamy bezpłatny serwis techniczny. Nasi technolodzy służą pomocą w doborze i zastosowaniu odpowiedniego wyrobu tak, by nasi Klienci czuli pełne zadowolenie z ostatecznego efektu pracy z naszymi farbami i lakierami.