Szanowni Państwo, mamy zaszczyt zaprosić Państwa na szkolenie przeznaczone dla wszystkich osób zainteresowanych rozpoczęciem lub rozszerzeniem działalności gospodarczej o wykonywanie aplikacji natryskowych materiałów izolacyjnych (pianki poliuretanowe, elastomery, polimoczniki). W pierwszym dniu szkolenia, skupimy się na zagadnieniach teoretycznych, omówione zostaną rodzaje dostępnych natryskowych materiałów izolacyjnych i obszary ich zastosowania, przyjrzymy się przepisom budowlanym regulującym branżę, poznamy urządzenia wymagane do prowadzenia aplikacji, sprawdzimy na ile jest to opłacalna dziedzina rynku i jakie niesie ze sobą zagrożenia.

W drugim dniu każdy z uczestników będzie mógł wykonać praktyczny natrysk materiałów izolacyjnych na bazie pian poliuretanowych otwarto komórkowych, zamknięto komórkowych i elastomerów, dla nieznających lęku zostanie przeprowadzony sprawdzian umiejętności będący podstawą do wystawienia świadectwa kwalifikacji Akademii Kumibex. Cała wartość merytoryczna będzie uzupełniona miłą, integracyjną atmosferą, zachęcającą do dyskusji i wymiany poglądów.

Misją organizatorów szkolenia jest przekazywanie specjalistycznej wiedzy branżowej oraz tworzenie i wdrażanie rozwiązań skutecznie wspierających działania Państwa – naszych obecnych i przyszłych partnerów biznesowych.