Firma Best Point wykonuje izolacje budynków poprzez natrysk pianki poliuretanowej. Proponujemy państwu izolację natryskową pianką poliuretanową za pomocą profesjonalnego sprzętu poprzez hydrodynamiczny natrysk. Jest to sposób izolowania, który moze zostac wykorzystany we wszelkiego rodzaju budynkach na poddaszach ii ścianach, fundamentach , tarasach, halach i zbiornikach oraz w rolniczych obiektach inwentarzowych jak kurniki obora.

Poliuretany zostały odkryte w latach 30-tych XX wieku. Ich szybkie rozprzestrzenianie związane było z prawdopodobieństwem ich spieniania. Wtedy gąbki znalazły szereg odbiorców i zastosowań, dzięki czemu rozpoczęto badania i produkcję na szeroką skalę. Obecnie produkt ten ma niezliczoną liczbę możliwości jego wykorzystania, począwszy od użycia jako wypełnienie w siedzeniach samochodów, skończywszy na materiale izolacyjnym obiektów budowlanych.

Izolacja za pomocą pianki poliuretanowej jest idealnym rozwiązaniem dla większości budynków. Parametry fizyczne i metoda aplikacji umożliwiają dotarcie do najbardziej nieosiągalnych miejsc. Natrysk pianki poliuretanowej nieoceniony jest w ocieplaniu elementów konstrukcyjnych, głównie tych o nieforemnych konturach nasyconych dużą ilością łączeń.

Pianka poliuretanowa, jak już zostało wspomniane, stosowana jest w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym i rolniczym. Jej właściwości sprawiają iż jest doskonałą formą izolacji w czasie ciągle wzrastających kosztów ogrzewania, gdyż zastosowanie pianki w ocieplaniu przyczynia się do obniżenia kosztów nawet o 40-50%.

Wycena izolacji pianką - Bez zobowiązań !