CELS IZOLACJE

CELS jest jedną z największych firm w kraju zajmującą się ocieplaniem domów natryskową pianką poliuretanową. Specjalizujemy się w wykonywaniu izolacji termicznych dachów i poddaszy, ociepleniu elewacji, fundamentów oraz wszelkich nietypowych konstrukcji przy użyciu najwyższej jakości pianek otwarto i zamknięto-komórkowych największych światowych producentów, takich jak n. SOUDAL.

Dzięki wieloletniej współpracy belgijskiego producenta z Grupą Wykonawczą CELS, z początkiem roku 2019 zostaliśmy jedynym Certyfikowanym Wykonawcą SOUDAL w Polsce w zakresie stosowania pianek o otwartej strukturze komórek. Oznacza to, że każda wykonana przez Zespół CELS izolacja termiczna pianką Soudafoam SPF objęta jest dożywotnią gwarancją producenta.

W temacie izolacji natryskowych, działamy nieprzerwanie od 2010 roku, tworząc Grupę CELS, która łączy doświadczonych wykonawców ocieplających metodą natryskową z wykorzystaniem najlepszych maszyn do natrysku pianki. Nasze 13 ekip natryskowych jest rozmieszczonych na terenie prawie całego kraju, co w znaczący sposób ułatwia realizację wykonywanych inwestycji.

OPIS USŁUG

Izolacja z pianki poliuretanowej to bardzo popularny sposób ocieplania budynków. Doskonale izoluje termicznie, oddycha, pochłania dźwięki oraz skutecznie wypełnia nawet najbardziej niedostępne miejsca. Dodatkowo jest to metoda szybka w aplikacji. W ciągu 3-5 sekund pianka zwiększa swoją objętość ok. 120 razy.

Ocieplenie z pianki może być zastosowane na: 

? membrany,
? drewno,
? blachy,
? płyty,
? beton itp.

Pianka w miejscu instalacji nie zmienia swoich właściwości oraz usztywnia konstrukcję, co stanowi trwałą izolację na lata. Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami,  który bardzo chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Pomiar i wycena ? gratis.

Nazwa Firmy CELS Mariusz Butkiewicz
Adres ul. Bakałarzewska 21, 16-400 Suwałki
Email: biuro@cels.pl
Telefon +48 533 200 197 lub + 48 570 580 100
Strona www: www.cels.pl