Firma Dam-Pur i izolacje natryskowe to innowacyjne podejście do szeroko pojętej izolacji budynków mieszkalnych, przemysłowych, użyteczności publicznej oraz innych obiektów inżynierii budowlanej.

Nasza firma spełnia wzrastające zapotrzebowanie na nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dotyczące wysokojakościowej termoizolacji i hydroizolacji, wykorzystując efektywne systemy natrysku powłok poliuretanowych, które są szybszym i skuteczniejszym sposobem w stosunku do tradycyjnych materiałów izolacyjnych typu wełna mineralna i szklana oraz styropian.

Dam-Pur dostarcza nowoczesne i skuteczne systemy termoizolacji i hydroizolacji dla wszystkich typów obiektów budowlanych. Paleta naszych usług bezwątpienia należy do najszerszych na rynku usług izolacyjnych. Oferta obejmuje wykonywanie izolacji piankami poliuretanowymi otwarto- i zamkniętokomórkowymi. Obecnie zajmujemy się również wykonywaniem wysokojakościowych powłok poliuretanowych, które zastępują zdecydowaną większość tradycyjnych materiałów wykorzystywanych jako izolacje przeciwwilgociowe oraz izolacje przeciwwodne.

Adres: 68-320 Jasien, Zielona Góra
Telefon: +48 668 499 212
Email: biuro@pur-ocieplenia.pl
Strona www: www.pur-ocieplenia.pl