Demilec

Demilec jest wiodącym producentem przyjaznych dla środowiska izolacji natryskową pianką poliuretanową oraz specjalistycznych powłok natryskowych. Stosując renomowane na świecie technologie stworzyliśmy linię produktów, które pomogą Ci zrealizować marzenia o oszczędnym energetycznie, cichym i wygodnym domu, prawie wolnym od kurzu i alergenów.

Produkty firmy Demilec  są w całości produkowane w USA i otrzymują liczne nagrody oraz certyfikaty. Nagradzane są za swą energooszczędność, ale również za formułę opartą na odnawialnych i podlegających recyklingowi składnikach. Przyznawane im wyróżnienia to między innymi szczególnie cenione certyfikaty GREENGUARD? i GREENGUARD? dla Dzieci i Szkół.

Jeżeli jesteś właścicielem domu, przedsiębiorcą budowlanym, wykonawcą izolacji lub architektem, Demilec posiada systemy pozwalające uprościć Twój wybór izolacji. W Demilec (USA) wszyscy podzielamy ten sam pogląd ?Podstawowym sposobem na oszczędzanie energii jest po prostu ? zużywać jej mniej!?. Nigdy nie jest zbyt późno, żeby zacząć oszczędzać pieniądze i żyć ekologicznie!

Adres ul. Stanislawa Leszczynskiego 40A, 02-496 Warszawa
Email biuro@demilec.org
Strona WWW www.demilec.org
Telefon: +48 539 395 069