Eko-Plus

0
1794

Nasze doświadczenie budujemy od 1985 roku.

Skutecznym Ocieplaniem zajmujemy się od 2007 roku (jako jedna z pierwszych firm w Polsce), a od 2010 także serwisem i produkcją maszyn do natrysku poliuretanów. Oferujemy najwyższą jakość usług, bazując na najlepszych materiałach.

Zajmujemy się wykonywaniem hydroizolacji i termoizolacji poprzez hydrodynamiczy natrysk pian poliuretanowych i elastomerów.

Wykonujemy prace w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym i rolnictwie. Zabezpieczamy obiekty przed niepożądanym wpływem czynników zewnętrznych, takich jak temperatura czy wilgoć.

Izolacje natryskowe pianą poliuretanową mogą być wykonywane zarówno w nowych, jeszcze nie ocieplanych budynkach, jak i w modernizowanych obiektach użytkowanych.

Izolacja i ocieplenie, które instalujemy na Państwa inwestycjach zapewnia parametry techniczne nieporównywalnie lepsze od tradycyjnych metod dociepleń. Dzięki temu możecie Państwo zredukować koszty ogrzewania i klimatyzacji o 70%, obniżyć poziom hałasu docierającego z zewnątrz i cieszyć się komfortem przez cały rok – ciepłem w zimie i chłodem w lecie.

Wieloletnie doświadczenie daje nam możliwość doboru optymalnych materiałów, które w najwyższym stopniu zaspokajają Państwa potrzeby.

Dysponujemy sprzętem, który spełnia najwyższe standardy branżowe.

Doświadczenie w połączeniu z najnowocześniejszą technologią sprawia, że oferujemy Państwu usługę z dwudziestoletnią gwarancją.

Wycena izolacji pianką - Bez zobowiązań !