W kilka dni zwiększ życie swojego dachu o lata

 

Dachy nie mają lekko. W dniu, kiedy temperatura wynosi 30oC, standardowy czarny dach może doświadczać amplitudy temperatur rzędu 56oC – od 80oC w najgorętszym momencie do 24oC w ciągu nocy. Ta ciągła zmienność temperatur w połączeniu z ekspozycją na działanie promieni UV może z czasem bardzo nadwyrężać dach. Zwyczajowo najsłabszymi elementami dachu są miejsca styku niepodobnych materiałów. Dochodzi do nich w punktach penetracji, na łączeniach i krawędziach. Pomniejsze problemy strukturalne mogą spowodować dodatkowe wyzwania w postaci słabego drenażu i zbierającej się wody.

 

Przez ponad 50 lat profesjonaliści zaufali GE jako dostawcy wytrzymałych i długotrwałych rozwiązań dla budownictwa. System powłoki dachu GE Enduris jest błyskawiczną, efektywną i ekonomiczną alternatywą dla standardowych powłok. Skonstruowany w oparciu o technologię GE-heritage, GE Enduris ma zapewnione wsparcie techniczne na  najwyższym poziomie oraz gwarancję 10-cio, 15-to lub 20-to letnią.

 

 

Odnawiaj silikonem

 

Bezszwowa, stabilna i efektywna energetycznie powłoka może znacząco zwiększyć spodziewaną długość życia dachu opóźniając potrzebę zastosowania drogich i czasochłonnych projektów remontowych.

 

Silikon jest wytrzymały i elastyczny. W przeciwieństwie do akrylu, poliolefiny, asfaltu i węglowych łańcuchów polimerowych, silikon jest całkowicie odporny na działanie promieni UV, zapewniając długoterminową ochronę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi i atmosferycznymi. Cały system powłoki dachowej GE zrobiony jest w 100% z silikonu. Dzięki temu może się rozszerzać i wiązać w jednolitym tempie, co pomaga zapobiec przeciekom, które mogę skutkować gniciem drewna, czy powstawaniem pleśni, grzybów lub rdzy. Powłoka silikonowa w kolorze białym dodatkowo odbija światło słoneczne, co pozwala na lepszą kontrolę temperatury wewnątrz budynku.

 

 

Odnawiaj z pewnością siebie

 

Silikon zachowuje stabilność, elastyczność i pozostaje praktycznie nienaruszony poprzez dzienne i sezonowe ekstrema temperaturowe. Wraz ze starzeniem się produktu nie kruszeje i nie twardnieje. System GE Enduris zapewnia wyjątkową i długotrwałą wydajność.

 

 • Zbierająca się woda
  Podczas gdy powłoki akrylowe zawodzą w miejscach łączeń, penetracji i na krawędziach, szczególnie w miejscach zbierania się wody, powłoka Enduris pozostaje nienaruszona
 • Koszt cyklu życia
  Aplikacje jednowarstwowe i nie wymagające zastosowania podkładu gruntującego cechują się efektywnością kosztową procesu instalacji. Jednakże długoterminowa wytrzymałość promuje rozwiązania, które są tańsze w przeliczeniu na długość ich użytkowania.
 • Oszczędność energetyczna
  Oszczędność energetyczna, w porównaniu z czarnym dachem, może dochodzić do 35% na kosztach chłodzenia w lecie. Powłoki GE Enduris zachowują parametry kolorystyczne i odbić światła poprzez zastosowanie polimerów silikonowych odpornych na działanie promieni UV.
 • Pełna kompatybilność
  Poprzez użycie w 100% składników silikonowych, które są chemicznie i adhezyjnie kompatybilne, Enduris zapobiega powstawaniu przecieków, pleśni, rdzy i gniciu drewna.
 • Najwyższa rozciągliwość
  Poprzez zachowanie elastyczności w całym okresie użytkowania budynku, niezależnie od dziennych i sezonowych temperatur, ten system oferuje najwyższą rozciągliwość materiału zarówno początkową, jak i po latach użytkowania.

 

 

 

Odnowienie praktycznie dowolnego istniejącego typu dachu

 

System powłoki dachowej GE Enduris jest odpowiedni do zastosowania na większości struktur dachowych włączając w to:

 • Jednowarstwowe membrany (folie termoplastyczne, EPDM, PCV)
 • Pokrycia asfaltowe i z papy bitumicznej
 • Dachy metalowe
 • Dachy betonowe
 • Pianę

 

Skontaktuj się nami pod numerem +48 506 303 333 i dowiedz się ile kosztuje pokrycie twojego dachu.