Przeglądając setki stron internetowych firm  wykonawczych z branży izolacji natryskowych, wertując setki zdjęć z realizacji natknęliśmy się na stronę www.fenix-izolacje.pl.

No i cóż możemy powiedzieć. Ku naszemu zaskoczeniu okazało się, że trafiliśmy na firmę z ogromnym doświadczeniem jeśli chodzi o przetwórstwo poliuretanów. Wiedza właściciela firmy na temat nie tylko produktów ale również ich zastosowania i przetwarzania sprawia, że mamy do czynienia z osobą reprezentującą firmę nie tylko godną polecenia, ale dostarczającą usług na najwyższym poziomie.

Przeglądając realizację firmy Fenix-izolacje natknęliśmy się na perfekcyjne wykonania nie tylko z wykorzystaniem piany zamknięto komórkowej ale również otwarto komórkowej. Doświadczenie firmy poparte wieloletnim doświadczeniem zdobywanym w USA, Kanadzie i Szwecji, tym razem zostało przeniesione na nasze polskie podwórko.

Firma pracująca na markowym sprzęcie firmy Graco dostarcza profesjonalne usługi nie tylko właścicielom prywatnych inwestycji ale również rolnikom, użytkownikom hal i nie tylko. Zakres usług firmy to nie tylko poddasza, fundamenty, stropy ale także izolacje specjalistyczne w tym izolacja zbiorników itp.

Oglądając realizacje firmy można śmiało powiedzieć, że trafiamy na profesjonalistę dostarczającego usług na najwyższym poziomie.

Dane kontaktowe do firmy:

TELEFON

tel: +48 535 794 506

ADRES

FENIX IZOLACJE

Biórków Mały 67
32 104 Koniusza
email: biuro@fenix-izolacje.pl
www: www.fenix-izolacje.pl