Izoler to firma świadcząca profesjonalne usługi w zakresie nowoczesnego projektowania i wykonania izolacji przemysłowych. Gwarantujemy rzetelność, terminowość, wysoką jakość i atrakcyjne ceny. Specjalizujemy się przede wszystkim w systemach izolacji w przemyśle energetycznym, rafineryjnym i produkcyjnym, poprzez dostarczanie rozwiązań w zakresie izolacji termicznych, akustycznych i przeciwogniowych.

Priorytetem w naszej pracy jest elastyczność i otwartość na współpracę. Wychodząc naprzeciw  potrzebom rynku, zakres i sposób realizacji usług dostosowujemy ściśle do indywidualnych wymagań zamawiającego. Wspólnie z nim przygotowujemy kolejne fazy projektu, dzięki czemu uzyskujemy efekt końcowy w pełni spełniający oczekiwania naszych klientów.

Od czasu powstania w 1994 roku, pozyskaliśmy kontrahentów w Europie i na świecie, stając się sprawdzonym i godnym zaufania partnerem biznesowym. Nawiązaliśmy stałą współpracę z firmami z grupy BIS (np. BIS INDUSTRIER AS, BIS ISENTA AB oraz BIS OKI GmbH) będącej jednym z największych dostawców usług izolacji przemysłowej na świecie. Zrealizowaliśmy wiele projektów, o czym bardziej szczegółowo piszemy w dziale REFERENCJE. Zdobyte doświadczenie i nieustanne poszerzane kwalifikacje pracowników, sprawiają, że nie boimy się wyzwań i podejmowania zaawansowanych technologicznie zadań.

Tworzymy ofertę w sposób kompleksowy, począwszy od przygotowania projektu i dostarczenia materiałów, poprzez kontrolę jakości oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Nasza kompleksowa oferta realizacyjna obejmuje wszystkie istotne etapy inwestycji:
– projekt oraz dokumentację technologiczną
– organizację pracy na budowie/obiekcie w zakresie objętym ofertą
– wykonanie prac wraz z dostawą materiałów
– nadzór wykonawczy i kontrolę jakości
– serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Szczególną wagę przywiązujemy do kapitału intelektualnego firmy. Zatrudniamy specjalistów w dziedzinie izolacji, którzy dzięki zaangażowaniu i stałemu rozwojowi zawodowemu są w stanie wykonać każde przedsięwzięcie w sposób solidny i fachowy.

Efektem działań podejmowanych w celu świadczenia najwyższej jakości usług jest wdrożenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z wymogami ISO 9001:2008. W zakresie bezpieczeństwo pracy wprowadziliśmy System Zarządzania Bezpieczeństwem, Zdrowiem oraz Środowiskiem SCC 2004/04. Współpracujemy z profesjonalnymi firmami, które stanowią uzupełnienie naszych usług w realizacji zadań inwestycyjnych.