Na rynku izolacji pianką pojawiła się nowa linia produktów Komfort Plus. W ofercie znajdują się zarówna pianki otwarte jak i zamknięte.

‘Jakość pamiętasz dłużej’ jest jedną z maksym firmy. Produkty cechują jedne z najwyższych parametrów izolacyjnych dostępnych na europejskim rynku.

 

 

Komfort Plus OC08

Otwarto komórkowa piana poliuretanowa o nowoczesnej formule i niskiej gęstości (8kg/m3). Stworzona została do dociepleń budynków wewnątrz. Piankę OC08 z linii Komfort Plus cechuje bardzo dobra przyczepność do różnego rodzaju podłoży oraz wysokie parametry izolacyjne. Niska gęstość zapewnia niewielką wagę materiału co powoduje, że nie obciąża konstrukcji budynku.

Komfort Plus CC30

Zamknięto komórkowa piana poliuretanowa o nowoczesnej formule i średniej gęstości (30kg/m3). Stworzona została do dociepleń budynków wewnątrz jak również zewnątrz. Piankę CC30 z linii Komfort Plus cechuje bardzo dobra przyczepność do różnego rodzaju podłoży (dzięki czemu może być stosowana nawet w trudno dostępnych miejscach) oraz wysokie parametry izolacyjne. Średnia gęstość zapewnia wysoką wydajność oraz pozwala ograniczyć grubość warstwy izolacji w porównaniu do innych materiałów.

Komfort Plus CC50

Zamknięto komórkowa piana poliuretanowa o nowoczesnej formule i wysokiej gęstości (50kg/m3). Stworzona została do dociepleń budynków wewnątrz jak również zewnątrz. Piankę CC50 z linii Komfort Plus cechuje bardzo dobra przyczepność do różnego rodzaju podłoży (dzięki czemu może być stosowana nawet w trudno dostępnych miejscach) oraz wysokie parametry izolacyjne. Średnia gęstość zapewnia wysoką wydajność oraz pozwala ograniczyć grubość warstwy izolacji w porównaniu do innych materiałów. Pianę CC50 charakteryzuje wysoka wytrzymałością na ściskanie posiada ona również najniższy współczynnik przewodzenia ciepła ? ze wszystkich pian linii Komfort Plus.

Więcej informacji:

www.komfortplus.eu
tel. +48 791 606 666
biuro@komfortplus.eu