PMC - Polyurethane Machinery Corporatnion

Amerykańska firma PMC od wielu lat zajmuje się produkcją wysokiej klasy sprzętu oraz akcesoriów do stosowania w szeroko pojętym przemyśle poliuretanowym. Produkty dostępne w naszej ofercie zostały zaprojektowane przez wykwalifikowany sztab naukowców, którzy szczególny nacisk położyli na ich jakość, solidność i wytrzymałość.

Firma PMC koncentruje swoje wysiłki przede wszystkim na produktach do natrysku poliuretanu, w tym maszynach do dozowania, systemach ogrzewania węża, pompach wtryskowych, pistoletach i urządzeniach pomocniczych etc.

Sprzęt znacząco ułatwia wykonywanie izolacji natryskowej. Oferowane przez nas produkty są skuteczne i ekonomiczne, przez co prace związane z natryskiem poliuretanu będą przebiegać szybko i sprawnie. Nasza firma bierze pod uwagę zarówno przedsiębiorstwa związane z przemysłem poliuretanowym jak i indywidualnych Klientów. Współpracujemy tylko i wyłącznie z rzetelnymi dystrybutorami oraz wykonawcami, którzy posiadają należyte doświadczenie zarówno w tworzeniu jak i rozszerzaniu oferowanej przez nas linii produktów. Sprzęt, jaki znajdziecie w naszej ofercie jest wysoce użyteczny, a dzięki najwyższej jakości składnikom, również odporny i wytrzymały.

Czym nasza firma różni się od konkurencji? Oferujemy usługi nie tylko sprzedaży sprzętu z branży poliuretanowej, ale również wsparcie techniczne za pośrednictwem ogólnoświatowej sieci dystrybucji na każdym etapie współpracy.