polimocznik.info

Zapraszamy na stronę www.polimocznik.info gdzie znajdują się informacje z świata polimoczników. Polimocznik to powłoka jak dotąd nie docenia o ile piany pur są coraz częściej wykorzystywane do wszelkiego rodzaju termoizolacji to powłoki polimocznikowe lub hybrydowe są omijane przez inwestorów. I tutaj nasuwa się pytanie czy jest to spowodowane niewiedzą czy ceną tej powłoki.

Jeśli chodzi o cenę to możliwe, że nie jest to najtańszy rodzaj zabezpieczeń aczkolwiek na swoje właściwości klasyfikowany jest znacznie wyżej niż podobne zabezpieczenia.

Zarówno powłoki hybrydowe jak i polimocznikowe znajdują zastosowanie w wielu branżach gospodarki począwszy od budownictwa, poprzez motoryzację do zastosowań typowo hydroizolacyjnych.

Ze względu na swoje parametry powłoki polimocznikowe są dostosowane i wybierane do konkretnych zastosowań, gdzie wymagana jest odporność na uszkodzenia mechaniczne, pełna hydroizolacja, brak wrażliwości na działanie promieni UV itp.

Na polskim rynku polimoczników możemy cieszyć się ofertą kilku producentów i dystrybutorów powłok polimocznikowych i hybrydowych wraz z wszelkimi zabezpieczeniami lub powłokami gruntującymi wymaganymi przy natryskiwaniu powłok polimocznikowych.