Tym razem w do naszej bazy trafia czysty polimocznik od hiszpańskiego producenta firmy Krypton Chemical. To materiał nie tylko elastyczny ale odporny mechanicznie i w pełni wodoodporny. Dzięki swoim parametrom może być z powodzeniem wykorzystywany do hydroizolacji dachów płaskich, zabezpieczeń konstrukcji betonowych i stalowych. Z powodzeniem może być wykorzystywany jako pełna hydroizolacja i wykończenie ostateczne wszelkiego rodzaju basenów betonowych.

To powłoka wymagająca zastosowania maszyn wysokociśnieniowych (140-150 Bar) umożliwiających aplikację materiałów z temperaturą 70 C.

Pełną twardość Shore 88 uzyskuje po 4 dniach od aplikacji, natomiast odporność przeciwdeszczową można uzyskać już po 10 minutach.

Jest to niestety aromatyczny polimocznik, który w celu zachowania koloru musi byc pokryty powłokami alifatycznymi. Typowy natrysk zabezpieczający przed uszkodzeniami mechanicznymi i zabezpieczający hydrologicznie to 2mm.

Stabilność temperaturową wynosi od -45C do + 200C. Dzięki tym parametrom otrzymujemy wszechstronny materiał znajdujący zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Odpowiednie przygotowanie podłoża i spełnienie warunków temperaturowych i wilgotnościowych podczas natrysku to czynniki wymagane do prawidłowego zastosowania tej powłoki.

Wszystkich zainteresowanych zakupem tego produktu zapraszamy do odwiedzin dystrybutora firmy Krypton Chemical w Polsce firmy Forres Sp Z o.o.

www.forres.pl

+48 506 303 333