Zajmujemy się natryskiem sztywnej piany poliuretanowej na powierzchnie wewnątrz budynków (hale produkcyjne, magazyny, chłodnie, budynki inwentarskie, budynki mieszkalne itp.), oraz natryskiem piany poliuretanowej na dachy płaskie (hale, magazyny).

Jesteśmy otwarci na nietypowe zlecenia takie jak izolacje rurociągów, jachtów, kutrów, barek itp. Tworzymy młody zespół, ale z długim doświadczeniem w tej branży zdobywanym w kraju i w USA. Nasza firma powstała na fundamencie dużego gospodarstwa rolnego, możemy śmiało powiedzieć, że problemy związane z termoizolacją magazynów, elewatorów, przechowalni i wszelkich budynków inwentarskich znamy od podszewki.

W roku 2008 zostaliśmy uhonorowani nagrodą targów rolnych Agro Pomerania w kategorii Najlepszy Wyrób. Posiadamy referencje od właścicieli wielkoobszarowych gospodarstw rolnych produkujących rośliny okopowe i zboże, oraz krajowych liderów w hodowli drobiu.

Używamy sprzętu i materiałów renomowanych firm, będących liderami na rynku światowym, co w połączeniu z naszą wiedzą i doświadczeniem pozwala nam tworzyć profesjonalny zespół.