Regulamin sklepu

§ 1
POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Sklep internetowy  www.ppin.pl  prowadzi sprzedaż towarów poprzez sieć internet i jest własnością:
Media4You, ul Grottgera 10,
35-068 Rzeszów NIP 6841666396
2. Oferta sklepu jest ograniczona terytorialnie tylko do terenu Polski
3. Wszystkie podane ceny wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Ceny te nie zawierają kosztów dostawy.
4. Wszystkie podane ceny obowiązują tylko w przypadku zamówień dokonywanych przez sklep internetowy.

§ 2
WARUNKI ZAMÓWIENIA

1. Złożenie zamówienia jest równocześnie deklaracją zapoznania się z regulaminem sklepu internetowego, oraz jego pełnej akceptacji.
2. Po złożeniu zamówienia klient dostaje potwierdzenie drogą elektroniczną bądź telefoniczną w ciągu 24 godzin w przypadku dni roboczych.
3. Zamówienie nie zostanie zrealizowane w wypadku podania niewłaściwych bądź niekompletnych danych przez zamawiającego.
4. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w momencie zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym firmy Media4you w przypadku płatności przelewem, bądź w przypadku potwierdzenia telefonicznego danych z formularza zamówieniowego w przypadku płatności za pobraniem.
5. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT
6. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar zamówiony znajduje się na magazynie. W przeciwnym wypadku klient jest informowany o zaistniałej sytuacji i podejmowane są rozmowy na temat dalszej realizacji zamówienia (przedłużenie czasu realizacji bądź anulowanie zamówienia).
7. Klient może wprowadzać korekty w zamówieniu poprzez kontakt z obsługą techniczną sklepu do czasu wystawienia faktury za zakupiony towar.

§ 3
FORMY PŁATNOŚCI, DOSTAWA

1. Obowiązują dwie formy płatności za zamówione towary:
przedpłata – płatność przelewem po akceptacji zamówienia przez Media4you a przed wysłaniem towaru do klienta. Płatność należy uregulować na konto Media4you podane poniżej a w tytule przelewu należy wpisać numer zamówienia oraz nazwisko zamawiającego.
NR KONTA
za pobraniem – płatność uiszczana jest kurierowi przy odbiorze towaru.
2. Dostawa zakupionego towaru:
kurierem ? przedpłata
kurierem ? za pobraniem
odbiór osobisty w siedzibie firmy w Rzeszowie, ul. Grottgera 10
Koszty dostawy ponosi kupujący. Ewentualne koszty dostawy zostaną wskazane przy składaniu zamówienia i uzależnione są od wybranego przez Klienta sposobu dostawy i ilości zamówionego towaru.
3. Czas oczekiwania Klienta na towar składa się z:
czasu kompletowania zamówienia ? do 2 dni roboczych
czasu dostawy ? do 2 dni roboczych

§ 4
POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Sklep działa zgodnie z wymogami Ustawy o ochronie danych osobowych. Dostęp do danych osobistych ma jedynie firma Media4you,  która nie odstępuje tych informacji podmiotom trzecim. Wszyscy Klienci mają dostęp do swoich danych – mogą je weryfikować, modyfikować i usuwać. Media4you zastrzega sobie prawo do wykorzystania danych kontaktowych w celach własnych badań marketingowych bądź wysyłania materiałów promocyjnych.
2. Nasz sklep w pełni respektuje Państwa prawa wynikające z ustawy z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. (Dz. U. Nr 22, poz. 271). Z towaru zakupionego w naszym sklepie możecie Państwo zrezygnować bez podania przyczyny poprzez złożenie stosownego oświadczenia i dostarczenie go w terminie 10 dni od dnia wydania rzeczy lub e-mailem.
Odstąpienie od umowy wolne jest od zapłaty jakiejkolwiek sumy, czyli odstępnego. Jednak zwracany towar nie może być uszkodzony mechanicznie, nosić śladów użycia i posiadać oryginalne opakowanie. Razem ze zwracanym produktem należy przesłać kopię faktury. Gwarantujemy zwrot ceny produktu w terminie 14 dni od chwili jego otrzymania, którą prześlemy przekazem pocztowym lub przelewem na wskazane przez Państwa konto.
3. Konsument z tytułu wykonania swego prawa do odstąpienia od umowy ponosi koszty zwrotu towaru.
4. Informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.
5. Przy odbiorze przesyłki klient winien dokładnie sprawdzić paczkę i o ewentualnych uszkodzeniach przesyłki poinformować Sklep, jeżeli towar był w momencie jego odebrania uszkodzony należy w obecności kuriera spisać protokół szkody (kurierzy dysponują drukiem).
6. W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.
7. Rejestrując się do sklepu lub składając zamówienie Klient akceptuje powyższy regulamin.