Synthesia
Synthesia International należy do grupy spółek, których właścicielem jest Synthesia Espa?ola. Firma została założona w 1964 roku w 100% z kapitału własnego. Obecnie liczy ponad 400 pracowników, a przychody w 2013 roku były bliskie 400 mln ?. Holding stanowi 9 zakładów, a każdy z nich jest dedykowany do produkcji określonych systemów.Firma od 1995 roku działa zgodnie z normą ISO 9001, a w roku 2014 otrzymała aprobaty CE na produkty dostępne w ofercie.

SYNTHESIA JEST NAJWIĘKSZYM PRODUCENTEM POLIOLU POLIESTROWEGO NA ŚWIECIE.

Wypracowana marka, zobowiązuje do dostarczania naszym Klientom rozwiązań, które w sposób powtarzalny posiadają tą samą jakość. Czystość surowców to oszczędność dla naszych Odbiorców: zarówno dużych firm posiadających linie produkcyjne, jak również kilku osobowych działalności specjalizujących się w niewielkich realizacjach.

Firma jest ukierunkowana na ciągłe badania i rozwój. To dzięki temu proponowane surowce, są tak doskonałe i powtarzalne. Bogate zaplecze laboratoryjne, oraz współpraca z każdym z ogniw łańcucha sprzedaży skutkuje ciągłym ulepszaniem naszych produktów. Jako jedna z nielicznych firm na świecie dostarczamy surowce dopasowane idealnie do temperatury otoczenia, sposobu przetwarzania, a wszystko po to, by efekt końcowy był satysfakcjonujący dla Klienta.

W porównaniu z innymi piankami:

  • komponenty są czyste, nie zatykają filtrów, struktura pianki jest zwarta homogeniczna w jednym przekroju, posiada brak spękań naskórka przy dużych grubościach,
  • jest łatwa do kontroli przy dużych natryskach (posiada łatwość układania w jednej warstwie),
  • jest bezzapachowa, obojętna fizjologicznie, przyjazna dla środowiska,
  • posiada wysoką wydajność z jednego zestawu,
  • każdy produkt produkowany jest zgodnie z normą ISO 9001, i posiada aprobatę CE,
  • systemy posiadają formulacje zimowe oraz letnie, by zoptymalizować końcowy produkt,
  • cena za zestaw jest uzależniona od ilości zamówionego materiału, jesteśmy elastyczni i nastawieni na długoletnią współpracę z zadowolonym klientem,
  • posiadamy próbki i materiały reklamowe, które możemy dostarczyć bezpośrednio do Państwa,
  • otrzymujesz produkt od głównego producenta polyolu polyestrowego na świecie do 24 godzin!

Produkty