TopCoat

0
2385

Topcoat specjalizuje się w izolacjach z użyciem poliuretanu. Pianki Pur oraz Membrany Poliuretanowe to izolacje nakładane natryskowo. Są to najnowsze technologie w branży ociepleń i zabezpieczeń powierzchni przed zużyciem i wodą.

Specjalnością naszej firmy Topcoat są nowoczesne izolacje natryskowe ? wykorzystujemy w tym celu wysokiej jakości pianki PUR oraz membrany poliuretanowe. Są to innowacyjne technologie w branży ociepleń i zabezpieczeń powierzchni przed zużyciem i wodą, dzięki którym można uzyskać bardzo dobre parametry izolacyjne i ochronne. Warszawa to nasza siedziba, ale również obsługujemy całe woj. mazowieckie. Jesteśmy całkowicie do Państwa dyspozycji!

Obecnie ocieplanie pianką PUR jest jedną z najskuteczniejszych metod termoizolacji budynków, która ma również wszechstronne zastosowanie. Pianka jako izolacja natryskowa może być stosowana między innymi do ocieplania poddaszy, hal, fundamentów, ponieważ natryskiwana jest bezpośrednio na nawierzchnię, także nierównomierną i trudną do zaizolowania innymi metodami. Jest lekka, ma dobrą przyczepność, jest bardzo trwała i ma bardzo niski współczynnik przewodzenia ciepła, dlatego jej zastosowanie pozwala na uzyskanie znacznie niższych rachunków.

Adres: Biograficzna 1/72, 01-991 Warszawa
Telefon: +48 607 072 180
Email: pawel.kloskowski@topcoat.pl
Strona www: www.topcoat.pl

Wycena izolacji pianką - Bez zobowiązań !