Ultrapur

Spółka Ultrapur powstała w 2013 roku. Została założona przez osoby których łączne doświadczenie w zakresie poliuretanów: tworzenia systemów, produkcji i ich przetwórstwa wynosi ponad 60 lat.

Ultrapur jest firmą produkcyjną, a wszystkie sprzedawane systemy są produkowane w Polsce. Posiada zaplecze produkcyjne które umożliwia wyprodukowanie i dostawę towaru do klienta nawet w 3 dni.

– Ważną siłą spółki Ultrapur są zatrudnieni w niej technolodzy. Ich wiedza i wieloletnie doświadczenie są niezbędne zarówno podczas wdrażania systemów jak i ciągłej współpracy serwisowej.

– Celem spółki jest produkcja wysokiej jakości systemów poliuretanowych spełniających wymagania klientów, ścisła współpraca technologiczna z klientami, wzorowy serwis i szybka dostawa, co daje klientom pewność produktu oraz gwarancje dobrze wykonanej pracy.

– Obecnie spółka Ultrapur produkuje systemy izolacyjne, systemy do pianki integralnej, systemy poliestrowe do produkcji podeszew, kleje poliuretanowe jedno i dwu składnikowe, kleje do nawierzchni sportowych i elementów z granulatu EPDM i SBR.