Atmos  Chrast

Tradycja: Od ponad 50 lat produkujemy sprężarki śrubowe dla różnych gałęzi przemysłu, takich jak budownictwo czy energetyka. W naszej ofercie posiadamy kompresory śrubowe elektryczne i spalinowe, kompresory jezdne, sprężarki tłokowe, generatory prądotwórcze. Produkujemy również na zamówienie klienta kompresory specjalnie dostosowane do jego potrzeb, oraz kompresory do lokomotyw.

Technologia: Dzięki pracy zespołu naszych inżynierów i konstruktorów posiadamy własne technologie i patenty. Projektujemy i konstruujemy własne bloki śrubowe. Prowadzimy prace badawcze i na bieżąco wprowadzamy zarówno nowe produkty jak i drobne udoskonalenia w istniejących urządzeniach podnoszące ich jakość i sprawność.

Jakość: Najważniejszym elementem naszych kompresorów są bloki śrubowe. Śruby produkowane przez nas z najwyższą dokładnością i precyzją, przechodzą szereg testów i pomiarów w dziale jakości nim trafią do urządzeń. Ponadto nasze kompresory zbudowane są na podzespołach renomowanych producentów, takich jak:Perkins, Kubota, Danfoss czy Siemens.